Кога те сакам Што мислиш, Вие никогаш не работат еден ден во вашиот живот!

Елитната имот

Топла! Својства . . .

Search Condos

Во центарот на градот Форт Lauderdale

Search Int’l

На вашиот јазик!

Search MLS

Тековната Својства!

Повеќе Maddie

Maddie Feingold е трансплантиран Њујоркер ја пресели во областа Мајами да поминат извесно време со семејството - особено трите прекрасни внуки - и пријатели. Maddie носи со неа богатство на недвижен имот искуство, првенствено на финансиски и банкарски страна на трансакцијата. Користејќи ја Сметководство степен, Maddie има работено со адвокати, банкари, и клиенти да го затвори продажба на сите видови на имот.

Вистински Maddie е имот / финансиска позадина и нејзините лични познавање на радости и стресови на купување, продажба, и релоцираат ја прави предност за оние кои се релоцираат од близина или далеку и во потребата од посебно внимание додека во потрага по дом во нашата област.

Maddie ќе ја користи најновата технологија за да се разбере сегашниот пазар и да се направи врски неопходни за вашиот успех.

Maddie е ентузијаст, детал-ориентирани, темелно и желни да ви помогне да започне оваа следниот чекор во вашиот живот.

Прочитај повеќе

Последни Блог мислења

Април 7, 2013 |

RealTrends пазар Ажурирање април 2013

...

Април 7, 2013 |

Наслов на компанијата? Еве голем Еден . . .

Многу години на знаење и искуство-Тоа е причина да се избере EWM насловот, како вашиот затворање агент. Ние ...

Прочитај повеќе